Bubák do kapsy

Ručně dělaní bubáci ze 100% bavlny budou s vámi na jakékoliv cestě. Jednoduše si je můžete připnout na klíče nebo klíčenku sundat a dát je na hraní své ratolesti. Na cestách tak budeme mít vždy nějakou tu oblůdku, kterou zabavíte své děti.

  • 100% bavlněná příze
  • Výplní je 100% polyesterové kuličkové vlákno, vhodné i pro alergiky

Bubáci

Chci dělat druhým radost. Děti přece můžeme potěšit i jinak nežli jim koupit plastovou hračku, kterých je v obchodech spousta. Moji bubáci jsou vytvořena lidskou rukou, ne strojem. Každý výrobek je originál, každý je trochu jiný, jinak barevný, ale všechny jsou vyráběny s láskou.

Bubáci jsou uháčkovány ze 100% bavlněné příze (nejčastěji značky Nela) a vyplněná 100% polyesterovým kuličkovým vláknem, tudíž je vhodné i pro alergiky. Vybírám si příjemné pastelové tóny, které se dají pěkně kombinovat.

Takové bubáky v kamenných obchodech prostě nenajdete.

Vlastnosti

Z čeho se bubáci skládají

100% bavlna

Zvířátka jsou uháčkována ze 100% bavlněné příze (nejčastěji značky Nela).

Výplň zvířátek

Výplní je 100% polyesterové kuličkové vlákno, vhodné i pro alergiky

Bezpečnost

Každé zvířátko má bezpečnostní očička, která jsou zajištěna

O mně

Jsem Markéta. Profesí jsem učitelka na prvním stupni základní školy a ne náhodou jsou to právě děti, ke kterým mám blízko. Jsem ale hlavně maminkou dcerky Míši.

Když jsem čekala naši dcerku, představovala jsem si, že na mateřské dovolené nebudu mít na nic čas, že nebudu vědět kam dřív skočit. Opak byl pravdou. Začala jsem se dostávat do stavů, kdy dítko spokojeně a dlouho spalo, moje domácnost byla vzorně uklizena, doma navařeno a já neměla do čeho píchnout... Když tohle někomu řeknu, nevěří 🙂